O nás

Spoločnosť Print Cup s.r.o vznikla v roku 2019. Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je výroba biologicky rozložiteľných, kompostovateľných a recyklovateľných papierových pohárov a slamiek. Všetky výrobky vyrábame s ohľadom na životné prostredie, čím sa snažíme chrániť prírodu a prispievať tak k ekologickému rastu planéty. Našou prioritou je výroba produktov  z kvalitných a certifikovaných materiálov, všetky materiály, ktoré používame na výrobu našich produktov majú certifikát FSC. Produkty sú vhodné pre všetky hotely, cateringy, spoločnosti, reštaurácie, festivaly a rôzne iné podujatia.

Našou snahou je prinášať zákazníkovi produkt podľa jeho vlastných predstáv. Práve spokojnosť zákazníka a jeho pozitívny pohľad na našu spoločnosť nás posúva ďalej v raste a prosperite.

Sme spločnosť so sídlom v Bardejove, v súčasnosti je naša výroba umiestnená na severovýchode Slovenska, v meste Svidník, v regióne s vysokou nezamestnanosťou sme sa stali novým zamestnávateľom pre miestnych ľudí. Snažíme sa pre nich vytvoriť vhodné pracovné podmienky. 

Jedným z našich zámerov je aj rozvoj mesta a východoslovenského regiónu. Kúpou našich produktov môžete zvýšiť životnú úroveň ľudí žijúcich v našom regióne. 

Sme radi, že sme Vám mohli predstaviť spoločnosť Print Cup s.r.o a dúfame, že Vás naša ponuka zaujme.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami. 

hamburger
close
Používaním stránok prevádzkovateľa Print Cup s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.